Wyjątkowy kalendarz na 2019 rok

„Galeria Mistrzów”, to tytuł kalendarza na rok 2019, który przygotowała spółka Wod Kan. Wydawnictwo jest kontynuacją zapoczątkowanego w roku 2016 projektu „wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu”, w ramach którego spółka Wod Kan wspomaga działalność klubów i organizacji sportowych szkolących na terenie Bełchatowa dzieci i młodzież.

„Bohaterami tegorocznego kalendarza są tradycyjnie młodzi bełchatowscy sportowcy, którzy w ubiegłym roku na arenach ogólnopolskich i europejskich odnosili wielkie sukcesy. Pokazujemy uśmiechniętych pasjonatów sportu, którzy niestety dla wielu mieszkańców miasta są anonimowi, a ich dotychczasowe sukcesy są absolutnie nietuzinkowe i budzą uznanie w środowisku sportowym. Mamy nadzieję, że ich talent, połączony z ciężką pracą na treningach zaowocuje w przyszłości  reprezentowaniem przez nich naszego kraju na imprezach najwyższej, światowej rangi” – powiedział prezes spółki Wod Kan Piotr Kopek. Autorem wyjątkowych zdjęć wykorzystanych w kalendarzu jest Piotr Kurzydlak.

Spółka Wod Kan w ramach długoletnich umów sponsorskich wspiera działalność koszykarek MUKS, młodych piłkarzy i zapaśników GKS, młodych siatkarzy Skry, lekkoatletów BKL, młodych tenisistów Stowarzyszenia As oraz współpracuje m.in. z sekcją kolarską LSKK, zespołem taekwondo Knouck Out Team i młodymi rugbistami.

Limitowana edycja kalendarza na rok 2019 „Galeria Mistrzów” dotrze do klubów i organizacji sportowych, instytucji samorządowych, placówek oświatowych, lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców, którzy do wyczerpania nakładu mogą je otrzymać z Biurze Obsługi Klientów spółki, przy ul. Świętej Faustyny Kowalskiej 9.