Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty.

           W ubiegły wtorek w siedzibie Spółki „WOD. - KAN." został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pn.: „WODA NASZĄ BOHATERKĄ – NATURALNYM ŹRÓDŁEM ŻYCIA ROŚLIN”. Udział w nim wzięło 23 uczestników nadsyłając 68 prac, które były na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa po długiej dyskusji wypracowała następujące rozstrzygnięcie:

I miejsce Alicja Chudzik

II miejsce Michał Kurzydlak

III miejsce Oliwia Staniszewska

oraz dwa WYRÓŻNIENIA dla Marii Jadwiszczak i Klaudii Jakubczak

         Laureaci z rąk Prezesa Piotra Kopka i Wiceprezesa Piotra Pierzchały otrzymali dyplomy i cenne nagrody. Każdy uczestnik konkursu został doceniony dyplomem oraz nagrodą pocieszenia, wręczoną przez naszych partnerów – Spółkę TPO. Poziom prac pozytywnie zaskoczył wszystkich członków komisji konkursowej i nie ułatwił im wyboru laureatów. Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania młodych ludzi fotografią i doskonałego uchwycenia natury w obiektywie aparatu. Z pewnością w przyszłym roku zorganizujemy kolejny konkurs, którego motywem wiodącym będzie woda – powiedział prezes Piotr Kopek.

        Powyższy konkurs był jednym z kilku bloków programu edukacji ekologicznej pn. „Woda- naturalne bogactwo świata ludzi, zwierząt i roślin” realizowanego przez Spółkę „WOD. - KAN.", przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz partnerów: Spółkę TPO, Spółkę EKO-REGION Bełchatów oraz Miejski Zakład Komunikacji Sp z o.o..

       Wszystkim uczestnikom dziękujemy za utrwalenie w obiektywie ciekawych zjawisk przyrody z wodą w roli głównej, natomiast laureatom gratulujemy!

I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce

Galeria wybranych nadesłanych prac poniżej. Zapraszamy do obejrzenia.

  • Maja Połubińska (1)