Kalendarz z bełchatowskimi sportowcami na 2018 rok

Kalendarz z bełchatowskimi sportowcami na 2018 rok

                Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia ukazał się kalendarz na 2018 rok z młodymi bełchatowskimi sportowcami. To wyjątkowe wydawnictwo jest kolejnym etapem promowania młodych, sportowo uzdolnionych sportowców z naszego miasta, którzy odnoszą sukcesy nie tylko na krajowych arenach sportowych. Kalendarz doskonale wpisujące się w projekt „Wspieramy rozwój bełchatowskiego sportu”, realizowany przez spółkę Wod Kan od połowy 2017roku i pokazuje jak szerokiemu gronu młodych sportowców nasza firma stara się pomóc w spełnianiu sportowych pasji i ambicji -  powiedział prezes Piotr Kopek.

                Na dwunastu kartach kalendarza, będącego wspólną inicjatywą Pani Prezydent Marioli Czechowskiej oraz spółki Wod Kan, zaprezentowani są lekkoatleci BKL, koszykarki MUKS Bełchatów, tenisistki Stowarzyszenia As, piłkarze i zapaśnicy GKS, młodzi adepci wspinaczki sportowej, w sumie ponad 250 młodych mieszkańców Bełchatowa, dla których sport to sposób na życie. Szczególne miejsce w kalendarzu zajmują najbardziej utytułowani w roku ubiegłym sportowcy Bełchatowa: Ida Lis m.in. złota medalistka Mistrzostw Świata juniorów w trójboju siłowym oraz srebrna medalistka Mistrzostw Europy juniorów w trójboju siłowym, która za kilka tygodni będzie reprezentowała Polskę na elitarnych zawodach siłaczy, organizowanych w Stanach Zjednoczonych przez słynnego Arnolda Schwarzeneggera; Filip Chrosta m.in. złoty medalista Mistrzostw Polski młodzików na 300 metrów oraz srebrny medalista Mistrzostw Polski młodzików na 100 metrów, jednocześnie rekordzista Polski na obu tych dystansach, reprezentant Polski juniorów młodszych; Aleksandra Gaworska wychowanka BKL, aktualnie trenująca w AZS AWF Kraków, która startując w sztafetach 4 x 400 metrów zdobyła m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata w Londynie, złoty medal Akademickich Mistrzostw Świata Uniwersjada w Tajpej i złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Bydgoszczy.

              Kalendarze, do wyczerpania nakładu, są dystrybuowane wśród organizacji i środowisk sportowych naszego miasta, przedsiębiorców, instytucji publicznych. Od 27 grudnia 2017r. każdy interesant, który dopełnia formalności w Biurze Obsługi Klienta spółki Wod Kan, jeśli będzie miał życzenie, otrzyma kalendarz w prezencie (do wyczerpania zapasów).

 

Zapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez portal belsport.pl:

http://belsport.pl/aktualnosc,645-konkurs_kalendarze_maja_juz_swoich_wlascicieli.html