Gwiazdka dla zwierząt – WOD-KAN pomaga czworonogom

Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” w Bełchatowie już po raz drugi włączyli się do akcji organizowanej przez dzieci ze Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem „Gwiazdka dla Zwierząt” i  miała na celu zbiórkę karmy oraz koców dla bezpańskich kotów i psów z Bełchatowskiego schroniska dla zwierząt.

W dniu 12-01-2016 roku nastąpiło przekazanie karmy dla zwierzaków. Podobnie jak w ubiegłym roku pracownicy Spółki „WOD.-KAN.” okazali swoje wielkie serca, „serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie jakie okazali nam przy tej zbiórce dla zwierzaków z schroniska.”- mówiła Dorota Wach, jedna z wychowawczyń i inicjatorek akcji ze Świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1. W imieniu Spółki dary serca pracowników przekazali Wiceprezes Zarządu Wiesława Kuc oraz Dyrektor ds. Organizacyjnych Piotr Samsik.

„Bardzo dziękujemy pracownikom Spółki „WOD.-KAN.” , psiaki i kotki bardzo się ucieszą, do zobaczenia za rok” – takimi słowami pożegnały i tym samym zakończyły Akcję Monika i Zosia, uczennice 4 klasy SP nr 1.